Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП ТЕЩІ

Варто лише відзвучати маршу Мендельсона, як в житті кожного чоловіка відбуваються значні зміни. Віднині улюблена дівчина називається офіційним словом “дружина”, а її вплив на вас тепер підтримується законом. Крім того, як навантаження до дружини, ви отримуєте тещу, і з цим фактом доводиться миритися, як з поганою погодою, яку не можна змінити, а доводиться сприймати такою, як вона є.

Недаремно в народній творчості саме тещі приділяється підвищена увага. Зверніть увагу, не свекру, не тестю, і навіть не свекрусі, яка добряче попсувала життя не одному поколінню невісток, а саме тещі, бо її вплив в цілому на сімейне життя найзначніший. Про тещ в народі навіть складають анекдоти, причому переважно саркастичного чи навіть непристойного змісту. Ось і задумаєшся: за які такі заслуги зяті в усьому світі підтримують незгасну «любов» до матерів своїх дружин. Спробуємо в цьому питанні розібратися і ми, для чого зробимо невеликий географічний та історичний екскурс.

Причини такого незавидного становища тещі вченими-етнографами так до кінця і не з’ясовані. З часом усі ці стародавні повір’я втратили свою силу, але їх відлуння, як бачимо, існує і до наших днів.

Проблема стосунків тещ і зятів особливо гостра і, можна припустити, вічна. Психологи намагаються її вирішити або, принаймні, полегшити цим людям взаємне співіснування. Іноді вдається. Подивимося ж, що з цього приводу думають астрологи.

ОВЕН
(21.03. - 20.04.)

Якщо ваша теща Овен, вам не варто турбуватися, що вона втручатиметься у ваше особисте життя. Свою дочку вона вважає дорослою та самостійною людиною, яка має право приймати рішення сама, навіть, якщо виходить заміж за такого типа, як ви. Але активність такої тещі може дратувати. Якщо ви живете окремо, то як мінімум раз в два-три дні вона з’являтиметься у вашій квартирі. Саме вона буде ініціатором ремонту та перепланування вашого житла практично щороку. Себе та свою дочку в образу не дасть. Щоб використовувати її кипучу енергію “в мирних цілях”, радимо придбати цілинну земельну ділянку. А якщо ви маєте гроші, то краще подаруйте їй автомобіль, нехай поїде кудись подалі.

ТІЛЕЦЬ
(21.04. - 21.05.)

Теща, народжена під знаком Тільця, постарається якомога менше втручатися у ваше сімейне життя. Її поява на горизонті складає в середньому 1-2 рази на місяць. Вона вважає, що буде краще, якщо ви самі ходитимете до неї в гості. В її особі молодята можуть знайти надійного спонсора. Але, якщо чоловік з часом не покаже, що здатний гідно забезпечити сім’ю, її фінансова підтримка буде стосуватися виключно власної дочки, а до зятя вона стане ставитися зневажливо. Зятя-роботягу така теща буде поважатиме, навіть, якщо вона особисто ніякого прибутку від зятя не буде мати.

БЛИЗНЮКИ
(22.05. - 21.06.)

З тещами-Близнюками зазвичай не буває особливого клопоту. З ними легко порозумітися, якщо постійно підтримувати розмову. Але спільне життя з тещею поступово діяти на нерви. Її постійне базікання дратує. Зберігати секрети вона не вміє, і незабаром про все, що відбувається у вашій сім’ї дізнаються не лише близькі родичі, але й сусіди, і навіть незнайомі люди в черзі продовольчого магазину. Вираз “тещин язик”, це саме про неї. Тому рекомендується проживати окремо від тещі. Але, навіть в цьому випадку, вона часто і в найбільш непідходящий час забігатиме до вас “на хвилиночку”. Таким тещам найкраще доручати прогулянки, заняття та ігри з онуками.

РАК
(22.06. - 23.07.)

Теща-Рак зазвичай дуже тиха й завжди готова висловити своїй дочці співчуття. У спілкуванні з нею слід бути особливо обережним, оскільки вона неймовірно образлива. Теща-Рак здатна оточити вашу сім’ю турботою, але при цьому таємно може вважати, що все тримається на її шиї, а їй самій приділяють мало уваги. Якщо вона проживає окремо від вас, то візитами без приводу турбувати вас не стане. Зате вона поважає всі сімейні свята. Дуже образиться, якщо ви забудете привітати її з днем народження. Онуки люблять таку бабусю, а їй в свою чергу дуже подобається проводити з ними час.

ЛЕВ
(24.07. - 23.08.)

Тим, у кого теща Левиця, можна позаздрити. Вона, хоч і горда, проте, при відповідній увазі та повазі до її персони може стати для вас справжнім другом. Левиця благородна, не плестиме проти вас інтриг, а її зовнішнім виглядом може пишатися будь-який зять, оскільки виглядає вона відмінно. Люди, які не знайомі з вашою сім’єю, можуть навіть прийняти її за вашу дружину. У випадку повного розриву стосунків така теща поведеться хоча і зарозуміло, але, проте, благородно. Вона прямо скаже своїй дочці, що ви їй не пара, але прийняття рішення залишить за нею. При цьому не буде ганьбити вас очах оточуючих.

ДІВА
(24.08. - 23.09.)


Теща-Діва являє собою класичний типаж тещі з анекдотів. Вона надмірно критична, схильна повчати та читати моралі, чіпляється до будь-якої дрібниці, в усьому бачить недоліки й бурчить, даючи зрозуміти, що ви неправильно ведете господарство, а ось вона - зразок для наслідування. Потрібно віддати їй належне, в тому щоб приготувати, попрати чи прибрати - вона все зробить на найвищому рівні, і теща ніколи не упустить випадку це продемонструвати, щоб зайвий раз показати, як вам до неї далеко. Досягти її рівня вам навряд чи вдасться. На її власну думку, вона не любить “виносити сміття з хати”, але, проте, сама «перемиває» вам кісточки з усіма своїми подружками. Вона дуже допитлива і суне свій ніс куди не потрібно, хоча ніколи за собою цього не визнає і прагне, щоб усі її дії виглядали пристойно. Дуже часто такі тещі сприяють розпаду шлюбу. Тому рекомендується роздільне проживання.

ТЕРЕЗИ
(24.09. - 23.10.)

Для тещі, народженої під знаком Терезів, головне - зберегти з усіма членами сім’ї теплі й доброзичливі стосунки. Тому вони органічно вписуються в розпорядок вашого сімейного життя і спільне проживання з ними зазвичай не напружує. Але може статися й так, що будучи зовсім непрактичною людиною, така теща повністю повисне на шиї зятя, при цьому абсолютно не заперечуючи проти його претензій на посаду голови сім’ї. Навіть якщо ваш шлюб не вдався і ви розлучилися зі своєю дружиною, з колишньою тещою-Терезами зазвичай залишаються дружні стосунки.

СКОРПІОН
(24.10. - 22.11.)

Дуже складний характер у тещі-Скорпіона. Вона або ворог, або союзник, третього варіанту немає. Така теща з першого погляду оцінить, наскільки ви підходите її дочці, і якщо ви її чимось не влаштуєте, вона постарається вижити вас.
Почуття та бажання вашої дружини при цьому можуть зовсім не враховуватися. Радимо уникати сварок з тещами-Скорпіонами, оскільки отримати перемогу у вічній війні з ними ви навряд чи зумієте. Якщо ж ваші стосунки розвиваються нормально, то докладайте всіх зусиль для їх підтримки. Помилки з вашого боку такі тещі не прощають.

СТРІЛЕЦЬ
(23.11. - 21.12.)

Досить непогано можна ужитися з Тещею-стрільцем. Головне - вислуховувати її розміркування на різні теми. Ця теща не цікавитиметься подробицями вашого сімейного життя, не стане читати нотації, але вимагатиме до себе поваги. При бажанні від неї легко можна позбавитися на деякий час, відправивши її в турпоїздку або в санаторій. Від таких заходів теща-Стрілець не відмовиться.

КОЗЕРІГ
(22.12. - 20.01.)

Абсолютно незрозуміло, як ставиться до вас теща-Козеріг. Вона може приховувати свої почуття під непроникною маскою на обличчі. Зазвичай, тещі-Козероги самі прагнуть жити окремо, до себе в гості молодят не кличуть і до них також не ходять, замикаються в своєму світі й, навіть, про допомогу не попросять, якщо раптом в ній матимуть потребу. Тещі байдуже, які почуття ви до неї маєте. Може навіть виникнути враження, що у вас зовсім немає тещі.

ВОДОЛІЙ
(21.01. - 19.02.)

Дуже оригінальна теща-Водолій. Вона примудряється залишатися сучасною, морально зятя не пригнічує, але жити з нею неспокійно. Рятує лише те, що вона вічно десь пропадає і сама знаходить собі заняття. Швидше за все, вона багато уваги приділятиме вашим дітям - її онукам, і особливо вона піклуватиметься про їх освіту. Проте конфліктувати з такою тещею не варто. Вона хоча і демократична, проте її поведінка дуже непередбачувана.

РИБИ
(20.02. - 20.03.)

Теща-Риби дуже часто приносить себе в жертву своїм дітям (до зятя може ставитися, як до рідного сина), прагне виділити їм окреме житло (навіть на шкоду власним житловим умовам) і всіляко полегшити їм побут (хоча сама абсолютно непрактична), мирить подружжя, якщо вони раптом посварилися і сама схильна прощати нанесені їй образи. Не обтяжує частими візитами, але дуже радіє коли приходять до неї. Мріє про онуків і може взяти на себе всі турботи по їх вихованню.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо