Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП ЗА ДНЯМИ ТИЖНЯ

Кожен з днів тижня знаходиться під управлінням однієї з семи планет сонячної системи. Цей вплив, перевірений багатьма століттями, ми відчуваємо на своїй психіці та фізіології. Тому астрологи радять мати на увазі характеристики кожного дня і відповідно до них розподіляти свої справи.

ПОНЕДІЛОК - ДЕНЬ МІСЯЦЯ

В нашій культурі понеділок асоціюється з початком трудового тижня і чомусь наділений епітетом: “понеділок - день важкий”. Насправді цей день не такий вже й важкий, він - день буденних турбот. На роботі в понеділок небажано починати довгостроковий проект. Проте, розпочавши короткострокову справу, ви здивуєтеся, оскільки успішний результат не змусить себе довго чекати.
Якщо ви збираєтеся вирушити в подорож, то немає кращого дня, ніж понеділок. Понеділок - вдалий день для покупки продуктів чи прибирання в квартирі. Відвідайте батьків або хоча б зателефонуйте їм. Невдалий день для одруження, початку будівництва, також небажано брати гроші в борг або позичати.
Будьте уважні до почуттів інших, пишіть, вигадуйте щось нове, мисліть спонтанно, займайтеся будівництвом, саджайте рослини, продовжуйте старі справи - всьому цьому Місяць сприяєтиме в понеділок.
Щоб розслабитися і отримати задоволення після важкого понеділка, найкраще поплавати в басейні.

ВІВТОРОК - ДЕНЬ МАРСА

День активних і рішучих дій. Якщо розпочнете його з ранкової зарядки - будете бадьорими весь день.
Войовничий Марс примушує нас гостріше проявляти агресивні властивості характеру. Але це не погано, як може на перший погляд здатися. Вівторок - відповідний день для боротьби за свої права, захисту інтересів, участі в спорах і спортивних змаганнях. Проте, намагайтеся уникнути конфліктів і сварок.
Вівторок вдалий для ініціативних людей. На підприємствах слід звернути увагу на дотримання правил техніки безпеки. Під впливом Марса дуже часто відбуваються пожежі. Тому перевірте електропроводку та умови зберігання горючих рідин.
Жінкам у вівторок рекомендується одягнути одяг червоного кольору, і тоді їм цілий день таланитиме.
Вівторок під заступництвом планети Марс - цей час особистих ініціатив, а спільні справи можуть стати невдалими. Не рекомендується одружуватися або розпочинати нові проекти.
Крім того, день Марса сприяє романтичним захопленням і пригодам.
У вівторок краще уникати великих скупчень народу; добре провести вечір в колі сім’ї або за читанням книги.

СЕРЕДА - ДЕНЬ МЕРКУРІЯ

Середа знаменує собою середину тижня - це найнеспокійніший день.
Час, коли ми налаштовані на діловий активний ритм, мислимо чітко та ясно, сприйнятливі до того, що відбувається навкруги. Середа дуже сприятлива для бізнесу, навчання чи знайомства. Нові проекти на роботі, ділові угоди, торгівля (як продаж, так і купівля чого-небудь), отримання знань, зустріч із старими друзями і нові знайомства - все це складеться вдало в середу. День сприятливий для логічних, тонких роздумів, публікацій, виступів, одруження. Будьте працелюбні, чесні та відкриті до спілкування, чекайте хороших новин, вирушайте в поїздку.
Меркурій сприяє будь-яким грошовим операціям: вкладайте гроші в нерухомість, здійснюйте будь-які покупки, сміливо давайте в борг або беріть у позику. В середу можна вирушати в короткострокову подорож. Присвятіть цей день роздумам і вирішенню якої-небудь проблеми. Якщо в когось ніяк не виходило написати лист близькій чи рідній людині, то зробіть це в середу.
Вечір середи можна присвятити читанню книги чи перегляду цікавого фільму. Батькам радимо цього вечора позайматися з дітьми, разом підготувати домашнє завдання, оскільки планета середи - Меркурій - управляє навчанням в школі.

ЧЕТВЕР - ДЕНЬ ЮПІТЕРА

В астрології Юпітер вважається добродійною планетою.
В день Юпітера можна звертатися у вищестоящі інстанції або просто піти на прийом до начальника. В четвер підвищується товариськість, можна знайти нових знайомих і друзів. Цей день - кращий для початку тривалої подорожі, поїздки за кордон. Будьте пильніші на роботі та в громадському транспорті, оскільки посилюється неуважність. Якщо задумали придбати що-небудь значне та для тривалого користування, то зробіть це в четвер.
Цього дня краще більше бути на повітрі, та якомога менше в приміщенні.
Для тих, у кого є зайва вага, і хто хоче схуднути - наступна порада: якщо сідаєте на дієту в четвер, тоді отримаєте добрі результати. Але пам’ятайте, що голодування - це серйозніше втручання в організм, ніж про це прийнято думати. Тому голодувати і особливо виходити із стану голодування необхідно під контролем фахівця.
Вечір четверга проведіть в дружній компанії або просто прогуляйтеся та подихайте свіжим повітрям перед сном.

П’ЯТНИЦЯ - ДЕНЬ ВЕНЕРИ

Цього дня почуття можуть взяти владу над вами. Венера дарує деяку безпечність в справах, емоційне напруження в стосунках. Це найкращий день для залицяння і романтичних зустрічей. Жінкам підуть до лиця м’які тони: рожевий, салатовий, блакитний. Якщо жінка хоче сподобатись представникові іншої статі, то можна вдягнути одяг рожевого, салатового чи блакитного кольору, успіх буде гарантований. Не слід відкладати на п’ятницю важливі справи на роботі, можете не встигнути їх закінчити, і тоді вони повиснуть до наступного тижня. В п’ятницю краще не носити багато грошей в гаманці, буде спокуса все витратити, причому на дрібниці. Проте, цього дня можна купувати земельні ділянки, будинки, нерухоме майно. Сприятливий день для переїзду на нову квартиру. Якщо купуєте прикраси, то обов’язково з коштовними каменями. Золоті без каменів краще купувати в неділю і в четвер, а срібні - в понеділок. Венера сприяє жінкам, тому косметичні набори, парфуми і т. п., намагайтеся купити саме в день Венери, в п’ятницю.
Школярам і студентам можна порекомендувати не сидіти довго за книгами і не псувати зір. Найкраще завершити цей день ванною або контрасним душем. Контрасний душ (поперемінна дія гарячої і холодної води) сприяє очищенню шкіри, розслабленню м’язів і заспокоєнню нервової системи.

СУБОТА - ДЕНЬ САТУРНА

Цей день найкраще присвятити справам, які вимагають витримки, зосередженості та терпіння. Займіться тим, що весь час відкладали. В суботу добре закуповувати продукти на тиждень, зайнятися приготуванням різноманітних страв. Якщо ви дачник, то субота - ваш день. Займіться відповідно до вказівок в садово-городньому календарі посадкою та доглядом за рослинами.
Субота хороша для пікніка на природі, в лісі. При бажанні можна зібрати багато ягід і грибів.
Сатурн управляє кістковою системою, тому будьте уважні під час переходу вулиць і спуску по сходах.
Астрологи не рекомендують в суботу стригти волосся і шити одяг. Увечері краще раніше лягти спати, для того, щоб бадьорими і сильними зустріти новий день Сонця - неділю.

НЕДІЛЯ - ДЕНЬ СОНЦЯ

В Західній Європі, країнах Америки, в Туреччині та на Сході неділя вважається першим днем тижня. В 321 р. н. е. римський імператор Костянтин прийняв наказ про святкування дня Воскресіння Господнього як дня відпочинку суддів, ремісників та представників інших професій.
Як не парадоксально, але саме в неділю людська енергія “б’є ключем”. Люди активні, їх охоплює бажання діяти. Цей день сприятливий для творчих осіб, вони можуть успішно реалізувати творчі задуми. При покупках в неділю звертайте увагу на доброякісність товарів, цього дня ви можете не помітити браку в покупці. В неділю добре приймати гостей або самим йти в гості. Для всіх буде корисною прогулянка на свіжому повітрі в компанії з друзями.
Завершити день можна читанням цікавої книги або розгадуванням захоплюючого кросворду.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо