Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ВИГОТОВЛЕННЯ ДУБЛІКАТІВ КЛЮЧІВ

Сьогодні поговоримо про такий бізнес як виготовлення дублікатів ключів, а якщо бути точніше, то розглянемо відкриття майстерні з виготовлення дублікатів ключів.

Не можна сказати, що в наш час такий вид послуг користується великою популярністю, але все-таки споживачі є. Зокрема, непоганий попит в даний момент з’явився на виготовлення дублікатів магнітних ключів. Це пов’язано це з тим, що зараз часто встановлюють домофони на двері в під’їзди будинків. Не рідкісні такі випадки, коли жителі будинку при встановленні домофона замовляють кількість ключів рівну кількості квартир в під’їзді. А через деякий час вирішують, що магнітні ключі потрібні всім мешканцям під’їзду. Існує варіант, коли магнітні ключі використовуються в офісах, і при появі нових співробітників потрібно виготовити дублікати магнітних ключів.

Наш народ, загалом «любить» губити ключі, тому майстерня з виготовлення дублікатів ключів користуватиметься певною популярністю.

І так, на що орієнтуватимемося: виготовлення дублікатів ключів від квартири; ключів для домофона; автомобільних ключів.

Найпростіше стартувати з виготовлення дублікатів звичайних ключів і дублікатів ключів для домофона. Це будуть найприбутковіші та найбільш потрібні послуги в цій сфері. До того ж, магнітні ключі мають властивості розмагнічуватися, зважаючи на час або дію якихось сторонніх чинників. Тому, якщо ви відкриваєте невелику майстерню десь у дворі багатоповерхових будинків, то будьте впевнені - у вас будуть клієнти.

Що для цього потрібно: невелике приміщення під майстерню; верстат для виготовлення дублікатів ключів; заготовки для дублікатів.

Верстатів потрібно, як мінімум, два - один стандартний для роботи з простими ключами і другий для роботи з магнітними ключами. В цілому працювати що з тим, що з іншим не складно, в другому випадку - навіть просто. При виготовленні дубліката ключа від звичайного замка -у верстат вставляється оригінал ключа і завдяки повзункам, верстат просто повторює на дублікаті ті рухи, які він описує на оригіналі.

При роботі з верстатом для виготовлення дублікатів магнітних ключів для домо-фона все ще набагато простіше. Ви спочатку прочитуєте пристроєм магнітний сигнал з оригіналу, а потім записуєте цей сигнал на дублікат. Все це відбувається натисканням двох кнопок. Головне у цей момент не переплутати кнопки, оскільки можна просто розмагнітити оригінал.

При подальшому розвитку вашого бізнесу треба розглянути варіант виготовлення дублікатів автомобільних ключів.

Тут все трохи складніше, оскільки автомобільні ключі часто мають торцеву нарізку. Для цього доведеться запастися грошима і придбати спеціальний верстат, який коштує набагато дорожче. Та й заготовки для автомобільних ключів коштують дорожче, але й за вашу роботу ви отримаєте більше, але клієнтів буде значно менше.

Хоча послуги з виготовлення дублікатів автомобільних ключів може приносити вам заробіток не менший, ніж виготовлення звичайних ключів.

Також ви повинні подбати про рекламу. Природно, найкращий спосіб – це коли вас рекламують один одному ваші ж клієнти, але до такої реклами ще треба дорости. А поки можна клеїти оголошення на тумбах, розкидати в поштові скриньки або давати оголошення в місцеві ЗМІ чи на дошки оголошень в Інтернеті.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо