Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ПОКРАЩИТИ СВОЄ ЖИТТЯ

1. Не робіть поспішних висновків

Ця звичка ускладнює життя двома способами. По-перше, ми вважаємо, що знаємо, що станеться, і тому починаємо діяти на основі цього висновку. По-друге, ми вважаємо, що вміємо читати думки, і нібито знаємо, чому інші люди роблять те, що вони роблять, або що вони думають. Саме ці переконання руйнують стосунки між людьми.

2. Не драматизуйте

Багато хто придумує катастрофи з дрібних невдач, і відповідним чином реагує на це. Тобто, ми робимо з мухи слона. Ця звичка породжує тривогу, якої, насправді, або не існує, або вона настільки мала, що й турбуватися немає про що. Чому люди так роблять? Можливо, щоб виглядати і почувати себе важливішими, потрібними? В будь-якому випадку, це настільки ж безглуздо, наскільки і згубно для нас самих.

3. Не придумуйте правил

99% усіх цих “потрібно” і “повинен”, якими ми себе зобов’язуємо – нікому не потрібні. Все, що вони вам дають, так це нервозність і відчуття провини. Навіщо? Дотримуючись цих уявних правил, ви забиваєте мозок непотрібними обмеженнями та порядками. А коли ви переносите ці правила на інших, то перетворюєтеся на нудну та самовпевнену людину.

4. Не будьте людиною, яка в усьому намагається досягти досконалості (перфекціоністом)

Якщо ви шукатимете для себе ідеальну роботу, то, швидше за все, не знайдете. При цьому, інші роботи здаватимуться вам набагато гіршими, ніж вони є насправді. Якщо шукатимете ідеальних стосунків, то, швидше за все, проведете все життя насамоті. Перфекціонізм - це “ментальне захворювання”, яке не дасть вам насолоджуватися життям, а кожного разу відправлятиме вас на пошуки того, чого немає.

5. Не узагальнюйте

Одна-дві, можливо, три невдачі - ще не ознака постійного провалу. Не кажіть: «Мені завжди не таланить». Але й одна перемога не зробить з вас в генія. Разова подія - хороша чи погана - не завжди служить ознакою затяжної тенденції. Як правило, речі є тим, чим вони є, і не більше того.

6. Не приймайте все близько до серця

Більшість людей, які оточують вас, навіть ваші близькі друзі, не говорять, не думають і не піклуються про вас 99% свого часу. Деякі люди з вашої фірми, або які живуть з вами по сусідству, можливо, ніколи про вас і не чули. Та й не хочуть чути. Життєві удачі чи невдачі, теплота чи байдужість інших людей не мають до вас ніякого відношення. Тому викиньте з голови думки на зразок «А що про мене подумають інші?». Чи така вже важлива для вас думка людей, яких ви не знаєте, і які не знають вас?

7. Не піддавайтеся апатії

Намагайтеся бути оптимістом. Якщо чекатимете поганих речей в житті, то ви їх знайдете. Ви помічатимете лише недоліки, а позитив залишиться непоміченим. І звичайно ж, якщо ви почнете шукати позитивні речі, ви знайдете і їх теж.

8. Не живіть минулим

Ця порада найважливіша з усіх: забудьте все погане, що було в минулому та живіть далі. Найбільше злості, розчарування, нещастя й відчаю у цьому світі походить від людей, які міцно тримаються за минулі образи й проблеми. Чим частіше ви «прокручуватимете» їх в думці, тим більшими вони вам здадуться, і тим гірше ви себе почуватимете.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо