Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВІДКРИТИ РОЛЕРДРОМ

Індустрія розваг завжди була й буде одним з найприбутковіших і най популярніших видів бізнесу. І якщо вас не лякають проекти великого масштабу, то бізнес з наданням послуг катання на роликових ковзанах - цілком сучасний і надійний спосіб того, як можна заробити гроші.

Ролердром - це критий майданчик для катання на роликах, який має всі необхідні пристосування. Основна його перевага - можливість кататися протягом всього року.

Що потрібно для відкриття ролердрома:
- початковий капітал;
- обладнане приміщення;
- персонал;
- ролики і засоби захисту для тих, хто катається.

Щоб відкрити ролердром вам знадобиться значний первинний капітал, велику частину якого доведеться витратити на оренду та обладнання приміщення. Тобто, почати бізнес без вкладень в даному випадку не вдасться.

Особливою популярністю ролердроми користуються в осінньо-зимовий період, коли неможливо кататися просто на вулиці. Тому приміщення для катання на роликових ковзанах повинне обов’язково опалюватися. Це може бути просторий ангар, або навіть якась тимчасова конструкція, але температура взимку повинна, як мінімум 10 градусів тепла.

Дуже зручно орендувати площу в якому-небудь великому торгово-розважальному центрі. Це буде дещо дорожче, але не потрібно буде турбуватися про опалювання, каналізації та ін.

З обладнання найдорожчим є пластикове покриття з бортами і лавками. Монтаж його, щоб уникнути подальших неприємностей, краще відразу довірити професіоналам.

Покриття ролердрома може бути й асфальтовим - у тому випадку, якщо він розташовується не в приміщенні, а під тимчасовим накриттям. Такий варіант роликового майданчика теж має право на існування. Частіше за все подібні споруди можна зустріти на широких асфальтованих площах перед торговими центрами, виставковими залами чи в парках.

Будь-який ролердром обов’язково повинен мати: роздягальню, камеру схову, медичний кабінет і пункт прокату роликових ковзанів з відповідною екіпіровкою.

Роздягальню бажано зробити з двох приміщень - чоловічу та жіночу Вона може бути зовсім невеликою - на 3-4 людини, але обов’язково мати лавки та гачки для одягу.

Камера схову чи гардероб потрібні для будь-яких об’єктів спортивно-розважального призначення - навряд чи комусь сподобається кататися з сумкою чи рюкзаком за плечима.

Катання на роликах відноситься до екстремальних видів спорту, де, не дивлячись на спеціальні засоби захисту, неминучі різні дрібні травми та неприємності. Тому в штаті споруди для катання обов’язково має бути медичний працівник або адміністратор, який має початкову медичну освіту.

Звичайно, певний відсоток клієнтів - це постійні любителі катання зі своїми роликовими ковзанами. Але, як показує практика, більшість тих, хто приходить покататися, хочуть взяти ролики на один раз - в пункті прокату. Відповідно, їм знадобляться захисні шоломи, наколінники та інші спеціальні аксесуари.

Роликові ковзани для пункту прокату мають бути різного розміру і нормальної якості.

Персонал ролердрома - це адміністратор, інструктор по катанню, касир, медик і бухгалтер. Якщо підприємство невелике, то деякі посади цілком можна поєднувати.

Перш, ніж відкривати роликовий майданчик, заручіться підтримкою місцевої влади та спортивного комітету. Це може принести не лише додаткову рекламу, але й деякі пільги чи, навіть, фінансування. Хорошою рекламою буде й проведення змагань, наприклад, для дітей. Такі заходи здатні приносити додатковий прибуток: плата за вхід глядачів, реєстраційні внески учасників, розміщення реклами під час змагань.

Дуже дієвою буде реклама в Інтернеті - там, де спілкується ваша цільова аудиторія. Це тематичні блоги любителів екстремальних видів спорту, соціальні мережі та інші подібні ресурси.

При сприятливому розвитку подій, відкриття ролердрома окупається за 2-3 місяці. Зрозуміло, якщо буде правильно вибраний час для виходу на ринок. Звичайно, це кінець вересня чи початок жовтня - в цьому випадку ваша спортивно-розважальна споруда буде максимально завантажена протягом 9 місяців. Влітку спад відвідуваності неминучий - любителі катання переміщаються на свіже повітря. Але в цілому, кількість любителів катання на роликових ковзанах постійно зростає, тому попит а, отже, і прибуток від вашого підприємства постійно збільшуватиметься.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо