Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВЛАШТУВАТИСЯ ВОДІЄМ БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ

Багато ресурсів, пов’язаних з пошуком роботи, сьогодні пропонують значну кількість вакансій водія. Але при цьому бажаючих влаштуватися на таку роботу значно більше. Як правило, роботодавці віддають перевагу досвідченим кандидатам, однак влаштуватися на роботу цілком можливо навіть водієві без практики.

• Спробуйте влаштуватися на будь-яку нетривалу роботу з мінімальною оплатою. Головна мета в даному випадку - отримати відповідний рядок у резюме та додаткові рекомендації, оскільки потенційні роботодавці часто наводять довідки про кандидатів у попередніх начальників. Якщо ваш колишній керівник висловиться про вас позитивно, це може зіграти вирішальну роль навіть при відсутності досвіду.

• Намагайтеся проявити себе з кращого боку на навчанні або на попередній роботі, навіть якщо вона ніяк не пов’язана з керуванням автомобілем. Відповідальність, старанність, висока працездатність цінуються не менше, ніж вміння їздити. Використовуйте будь-яку можливість, щоб документально зафіксувати свої успіхи. Це може бути запис в особовій справі чи трудовій книжці, почесна грамота, сертифікат про підвищення кваліфікації.

• Як можна краще вивчіть місто або весь регіон, в якому збираєтеся працювати. Знання доріг та оптимальних шляхів проїзду - ваша явна перевага. Тренуйте топографічну пам’ять, намагайтеся бути організованим і проявляйте готовність до роботи водієм.

• Складіть грамотне резюме. Вкажіть в ньому весь ваш досвід, освіту, додаткові навички, особисті якості. Розішліть його за наявними вакансіями, а через деякий час передзвоніть менеджерам і дізнайтесь, чи отримано ваше резюме.

• Постарайтеся особисто зустрітися з фахівцем, який приймає рішення про прийом персоналу на роботу. Дуже часто керівники підприємств шукають водіїв, спираючись на їхні особисті якості: надійність, стриманість, старанність, пунктуальність. Цілком можливо, що при наявності подібних характеристик відсутність досвіду керуванням автомобілем відійде на другий план.

• Пройдіть курси екстремального водіння. Навіть, якщо у вас немає досвіду, ви навчитеся не розгублюватися при нестандартних ситуаціях на дорозі, що, напевно, стане в нагоді вам на практиці.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо