Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВИБРАТИ КАДРОВЕ АГЕНТСТВО ДЛЯ ВИЇЗДУ НА РОБОТУ ЗА КОРДОН?

На бажанні знайти роботу за кордоном спекулює чимала частина недобросовісних людей і організацій. Надумавши вирушити на заробітки в іншу країну, треба бути особливо уважним при зверненні за підтримкою для надання спеціалізованих послуг.

Часто майбутній працівник має слабке уявлення про те, які труднощі його підстерігають. Знайшовши адресу кадрового агентства, яке займається працевлаштуванням за кордоном, він сподівається, що залишилося лише зібрати документи і, вручивши їх в руки кваліфікованим співробітникам, набратися терпіння в очікуванні робочої візи. Але чи так це?

Перший крок, який повинен зробити кандидат – це подивитися документи, що дозволяють організації вести посередницьку роботу з працевлаштування. Можна поцікавитися, наприклад, його стажем на ринку кадрових послуг.

Щоб розпочати експорт української робочої сили на Захід, потрібно мати запис в установчих документах організації про цей вид діяльності, договір із західними роботодавцями або іноземними посередниками про умови роботи та ліцензію від Міністерства соціальної політики.

Що повинно насторожити?

1. Запрошення людей на роботу за кордон, коли ліцензія агентством ще не отримана.

2. Агентство існує «віртуально» - є телефонний номер, але немає офісу. В разі відсутності договору на оренду приміщення не варто довіряти навіть наявній ліцензії.

3. Якщо вас просять внести деяку суму наперед для оформлення документів (законодавством України це заборонено), ще до факту працевлаштування за кордоном.

4. Вам не надають інформацію про роботодавця. Уточніть, чи має людина, яка вас наймає на роботу в іншій країні, на це право, і вимагайте показати відповідні документи.

5. Ви отримали пропозицію оформити контракт з країною, з якою Україна не має угод на видачу робочих віз. Найкраще опрацьовані міжнародні документи про працевлаштування українців в Польщі, Чехії, Словаччині та країнах Балтії.

Нерідко агентства беруть гроші за оформлення віз, заздалегідь знаючи, що кандидатові швидше за все буде відмовлено (наприклад, людина хоче виїхати на роботу до США вперше). В такому разі дуже часто співробітники навіть не відносять до посольства документи, а гроші за його відвідування привласнюють.

Якщо ви побачите в офісі зламану оргтехніку, замість комп’ютера друкарську машинку, невпевнених співробітників, або навпаки надто багато обіцяючих агентів – це привід насторожитися. Агентство, яке добре себе зарекомендувало, піклується про свій імідж, інструктує і постійно навчає своїх спеціалістів роботі з клієнтами.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо