Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ТА НЕ ПОМЕРТИ ВІД НУДЬГИ

Якщо домашні завдання, “зубріння” слів і довгі уроки не для вас, не зневіряйтеся - є багато способів вивчати іноземну мову весело та цікаво.

Пропонуємо вашій увазі 14 безкоштовних ресурсів, які перетворять учбовий процес на захоплююче заняття. Ігри, аудіозаписи, кросворди, смішні серіали - вибирайте на свій смак.

BBC Learning English

Сайт по вивченню британської англійської мови. Велика кількість напрямів, відео з текстовкою і словником, аудіозаписів з транскрипцією. Окремий розділ присвячений вимові. Вам, напевно, сподобається курс 6 Minute En-glish - короткі, шестихвилинні ролики на різні теми. Під кожним з них є текстова версія.

Livemocha

Популярна соціальна мережа для любителів іноземних мов. Ви шукаєте напарника, який допоможе вам підтягнути знання, а натомість можете навчати його чи інших користувачів російській або українській мові. Окрім простих повідомлень є чат, де можна спілкуватися з іноземцями в режимі реального часу, та готові уроки й вправи з 27 мов.

Busuuv

На Busuu теж досить просто знайти англомовного співрозмовника (до речі, окрім англійської тут можна вивчати ще 11 мов). А ще сайт надає велику кількість уроків, які допоможуть запам’ятовувати слова, вивчати вимову і багато чого іншого. При цьому ваші вправи перевірятимуть самі ж носії мови. А ви, в свою чергу, можете перевіряти, як вони виконали свої вправи з російської чи української мови.

LinguaLeo

Один з найзахоплюючих ресурсів, який буде цікавий як дорослим, так і дітям. Користувачі LinguaLeo отримують доступ до бібліотеки відео-, аудіо- і текстових матеріалів; інтерактивних тематичних курсів; особистого словника з асоціаціями і озвученням до кожного слова; набору тренувань (аудіювання, кросворд, переклад слів); а також до журналу розвитку, де відображається реальний і можливий прогрес у вивченні мови.

ESLPod

Безліч підкастів на різноманітні теми. Жива англійська (американська) мова, охоплюються всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Еnglish - polyglot

На сайті зібрані усі уроки передачі Дмитра Петрова “Поліглот”, яка транслювалася на телебаченні. Автор пропонує вам вивчити англійську мову за 16 годин. Досконало, звичайно, мову так не вивчиш, але отримати хорошу базу з найбільш вживаних слів і правил граматики точно вдасться.

Twominute English

Цей ресурс підійде тим, хто любить дивитися відео. Ролики тривають 4-5 хвилин. Можна завантажувати відео на телефон і дивитися, наприклад, по дорозі на роботу - дуже зручно і ефективно.

Learn English British Council

Тут ви теж знайдете велику кількість матеріалів для навчання: відеоролики, підкасти, ігри. І, найголовніше, ви отримуєте доступ до цілого розділу для підготовки до іспиту IELTS.

Lang - 8

Ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал, будь то твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це перевірятиметься носіями мови, зареєстрованими на сайті. В якості вдячності ви можете перевіряти їх вправи російською чи українською мовою.

Еngvid

Відеоуроки англійської мови від носіїв. Усі записи розділені по категоріях залежно від рівня користувача (початківець, просунутий користувач і т. д.) і об’єднані за спільною тематикою: наприклад, можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки граматики, що пояснюють які-небудь нюанси.

Exam English

Цей сайт - справжній скарб для тих, кому потрібна підготовка до іспитів IEL-TS, TOEFL, TOEIC. Крім того, ви зможете пройти тести і визначити свій рівень знання англійської мови на сьогодні.

Loyalbooks

На Loyalbooks ви знайдете більше 7 тисяч безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Все дуже просто: скачуйте вподобану книгу і слухайте по дорозі на роботу чи додому.

Learn American English Online

Відмінний ресурс для вивчення американської англійської мови. Розміщені на сайті уроки розділені на 7 рівнів - залежно від складності. Кожен урок містить декілька матеріалів: граматичних правил, аудіозаписів, тестів, які допоможуть вам вдосконалювати свої знання.

Duolingo

І цей сайт може сподобатися навіть дітям. Тут пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Є спеціальний розділ, де можна практикувати вже вивчені слова. За один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Окрім сайту існують додатки для iOS і Android.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо