Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ЗАРОБИТИ НА ОСОБИСТОМУ АВТО

Придбання автомобіля в наш час можна порівняти з покупкою меблів, завдяки різним банківським програмам кредитування. Але часто трапляється, що купивши машину, власник виявляється не в змозі проводити щомісячні платежі по кредиту. Ось тоді виникає необхідність пошуку додаткового джерела доходу, яким і може стати сам автомобіль.

Одним з найпоширеніших способів заробітку на своєму автомобілі - є робота в таксі. Прийдіть в будь-яку фірму, яка надає ці послуги, і запропонуйте свою кандидатуру в якості таксиста. Єдині витрати, які вам доведеться зробити - це придбати рацію і «шашечки». Можна таксувати й самостійно, але тут можуть виникнути складності. По-перше, всі «хлібні» місця вже зайняті й сторонніх туди не пускають, а просто кататися по місту і шукати на вулицях, кому потрібно терміново таксі, досить ненадійно.

Паралельно ви можете влаштуватися кур’єром. Пошукайте в газетах з працевлаштування чи в Інтернеті оголошення організацій, в які потрібний кур’єр з доставки газет, документів чи, наприклад, обідів в офіси. Можна знайти оптимальний варіант, який дозволить поєднувати цю діяльність з роботою в таксі.

Якщо ваш автомобіль представницького класу, то дайте оголошення в ті ж газети та в Інтернеті про надання послуг особистим водієм. Можливо, таким чином ви зможете знайти постійну роботу у великій організації. Або ж будете виконувати разові замовлення багатих клієнтів.

У тому випадку, якщо ви володієте достатнім стажем і навиком керування автомобілем, зверніться з пропозицією в якості інструктора в автошколу. Але пам’ятайте, що в цій сфері вам будуть потрібні витримка й терпіння, оскільки доведеться навчати людей з різними можливостями та здібностям. Тим більше, що це більша відповідальність, ніж коли ви просто перевозите пасажирів або робите своєчасну доставку вантажів.

Можете використовувати свій автомобіль як рекламний майданчик. Є багато організацій, які готові платити за те, щоб розмістити свій банер з контактними даними на автомобілі. Ви можете знайти таку компанію самі або ж звернутися з пропозицією про співпрацю в рекламне агентство.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо