Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ЗНАЙТИ КОХАННЯ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ

Щастя буває дуже різним, а особливе щастя в коханні. Адже для когось кохання - це тиха гавань, для іншого - вируючий потік, а для третього й зовсім можливість зберегти свою повну незалежність. А яким ви бачите своє ідеальне кохання? Можливо, людина, яка вам подобається в даний момент, - це ваш ідеальний супутник життя, а можливо, навпаки, її поняття про спільне життя і кохання абсолютно не співпадають з вашими?

Визначити, на які стосунки налаштований ваш обранець, а також розібратися у своїй власній душі та зробити правильний вибір вам допоможе любовний гороскоп.

ОВЕН

Овен - людина з полум’яним серцем. Закохавшись, він не стане приховувати своїх почуттів або мовчки страждати, а буде діяти енергійно і без зволікань. У залицяннях мало хто може порівнятися із закоханим Овном. Він дуже романтичний, здатний натхненно переконувати, проявляти непідробну турботу і ніжність, але головне, що за усіма його словами криється сила та рішучість. Проти такого натиску мало хто здатний встояти.
Овен дуже вірний, і його шлюб здатний продовжитися все життя. Єдине, з чим він ніколи не стане миритися - це якщо в сім’ї йому нав’яжуть залежну, підпорядковану роль. Така ситуація для гордого Овна неприйнятна і може закінчитися розривом.

ТІЛЕЦЬ

Тілець може довго вибирати об’єкт своєї пристрасті, але коли вибір зроблений, не стане навіть слухати чиюсь думку з цього приводу. Всі запевнення друзів або рідних в тому, що ця людина йому зовсім не підходить, він незворушно пропускатиме повз вуха. Закоханий Тілець повний ніжності, романтики та завзятості. Чоловік-Тілець здатний щодня дарувати квіти і робити своїй коханій подарунки. Як правило, така тактика виявляється вірною - жінка здається, не в силах протистояти натиску наполегливого Тільця.
Тілець налаштований на серйозні стосунки, а в ідеалі - на шлюб, який триватиме все життя. Тілець буде вірний, надійний і цілком відданий сім’ї.

БЛИЗНЮКИ

В коханні Близнюки непередбачувані та непостійні, як вітер. Їх настрій надзвичайно мінливий, і вони можуть демонструвати то легкість і чарівливість, то бути похмурими та ображеними.
І в любовних стосунках, і навіть в шлюбі Близнюки не приймають жорстких зобов’язань - принаймні, стосовно до себе. Вони здатні зникнути на декілька днів і несподівано з’явитися, можуть забути про побачення або навіть зовсім на нього не прийти.
Недивно, що партнери змінюються в них досить часто, а в шлюбі Близнюки, як правило, перебувають кілька разів. Вірності та постійності вони своїм обранцям не обіцяють, зате здатні привнести до сімейного життя непередбачуваність і яскраве, незабутнє відчуття новизни.

РАК

У любовних справах Рак поєднує чутливість і романтизм з практичністю і раціональністю. Перш, ніж почати (чи прийняти) залицяння, Рак може довго роздумувати - адже він налаштований на те, щоб зв’язати своє життя серйозно й надовго. В залицяннях, переживаючи найніжніші почуття, він здатний говорити зі своїм обранцем про найпрозаїчніші речі - наприклад, про те, де і на що вони житимуть після весілля. Зате така передбачливість стає основою для міцних і серйозних стосунків.
У шлюбі Рак стає прекрасним сім’янином. Крім того, Раки - прекрасні і дбайливі батьки, що робить їх сім’ю справжнім оплотом взаєморозуміння, комфорту і сімейних цінностей.

ЛЕВ

Кохання для Лева - сенс усього його життя, він просто не мислить існування без нього. Леви від природи дуже часто закохуються, причому до кожного нового роману відносяться щиро і серйозно, як до першого і останнього у своєму житті. Ось чому Леви можуть досить рано вступити в свій перший шлюб, і бути одружені декілька разів.
Будучи закоханим, Чоловік-Лев здатний красиво залицятися, робити широкі жести і вишукані компліменти, дарувати своїй обраниці дорогі подарунки. Він привабливий і галантний кавалер, якому практично неможливо відмовити. Коли ж справа доходить до сімейного життя, для нього найважливіше почувати себе у будинку господарем.

ДІВА

Кохання для Діви - це тривалі та в першу чергу партнерські, навіть дружні, стосунки. Швидкоплинні романи і випадкові зв’язки не для неї: їй потрібний міцний союз, в якому партнери по-справжньому розумітимуть і підтримуватимуть один одного. На менше вона не згодна і не має наміру розмінюватися по дурницях. Ось чому перший шлюб і навіть перше кохання у вимогливої Діви може статися досить пізно.
Зате вступивши в любовні стосунки і вже тим більше в законний шлюб, Діва готова зробити для свого обранця все. Щоб принести достаток сім’ю, вона здатна працювати на декількох роботах, її будинок сяятиме чистотою, а діти не відчуватимуть недоліку у батьківській опіці. Діва чесна, вірна, дбайлива і на неї можна повністю покластися.

ТЕРЕЗИ

Терези здатні тягнути до останнього, перш, ніж зробити рішучий крок. В період закоханості їх настрій дуже коливається: то падає до нуля, то піднімається до самих зірок, так що вони демонструють своєму обранцеві увесь діапазон своїх мінливих почуттів.
У любовних стосунках чекати від Терезів якої-небудь визначеності важко: якщо з партнером вони відчувають дискомфорт, то можуть довго не наважуватися на розрив стосунків, а знайшовши свою другу половинку, можуть так само довго тягнути з прийняттям рішення про шлюб. Взагалі зважитися на шлюб (як і на будь-який відповідальний крок у своєму житті) Терезам дуже важко, але коли цей крок зроблений, назад для них шляху вже немає.

СКОРПІОН

У виборі супутника життя Скорпіон дуже вимогливий. Незважаючи на всю його пристрасність, короткочасні романи його не дуже цікавлять. Він налаштований на довгі, серйозні стосунки. Він шукає такого партнера, який міг би розділити з ним усю повноту його бурхливих почуттів, а також мати інтелект, чітку життєву позицію, почуття гумору і так далі. Зустрівши ж свій ідеал, Скорпіон готовий перевернути світ для того, щоб досягти взаємності. В цьому випадку для нього не стане перешкодою ні відчутна різниця у віці, ні соціальне чи матеріальне становище.
І в любовних стосунках, і тим більше в шлюбі власник Скорпіон не повинен навіть на секунду сумніватися у вірності свого супутника життя. Він дуже ревнивий, і його пекучими ревнощами, як і вогнем, грати занадто небезпечно.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець, будучи закоханим, може демонструвати предмету своєї пристрасті всю свою чарівливість. Чоловік-Стрілець готовий і в буквальному, і в переносному розумінні носити свою обраницю на руках, проте при цьому він навряд чи думає про спільне майбутнє. Річ у тому, що незалежність - невід’ємна риса характеру Стрільця, якою він до останнього не готовий поступитися. Відчувши, що на його свободу роблять замах, він швидше за все втече, не замислюючись.
Втім, навіть одружившись, Стрільцеві важко обмежувати себе жорсткими рамками, аж до того, що він може виступати за вільні стосунки подружжя. Якщо ж його супутник життя на це не згоден або просто ревнивий, їх шлюб навряд чи проіснує довго.

КОЗЕРІГ

Імпульсивні вчинки Козерогу не властиві. Швидкоплинні захоплення його взагалі цікавлять мало: його наміри серйозні та передбачають тривалі, міцні стосунки. Бажано, на все життя.
Ось чому Козеріг так вдумливо і ґрунтовно підходить до вибору свого партнера. Він може довго приглядатися, зважуючи усі "за і проти", перш, ніж наважиться відкрити йому свої почуття. Зате, зробивши вибір, Козеріг готовий наполегливо домагатися взаємності та здатний щодня оточувати свого обранця проявами турботи й любові.
Одружившись, Козеріг зробить усе для того, щоб його будинок був повною чашею, а в сім’ї панували взаєморозуміння, гармонія й затишок. Він дуже вірний і постійний.

ВОДОЛІЙ

Водолія цікавить усе на світі, а, особливо, представники протилежної статі. Проте, для любовних стосунків він шукає, перш за все, надійного друга, разом з яким йому буде весело і цікаво.
Закохавшись, Водолій здатний діяти ексцентрично й непередбачувано. Наприклад, чоловік-Водолій, прагнучи справити враження на свою обраницю, може на її очах викупатися в крижаному фонтані чи зробити ще якийсь подібний вчинок. У цьому плані художник з пісні, який проміняв свій будинок на мільйон яскраво-червоних троянд, діяв, як справжній Водолій. Втім, за всім божевіллям Водолія, як правило, стоїть не стільки пристрасть, скільки бажання справити враження.
Проте, незважаючи на все своє любовне божевілля, від шлюбу волелюбний Водолій бігтиме до останнього. Сім’ю він заводить досить пізно, і хоча не схильний до зради, проте занадто великої відповідальності в цьому плані від нього чекати не можна.

РИБИ

В коханні Риби також пливуть за течією, як і в усіх інших сферах свого життя. Це стосується не лише жінок, але й чоловіків. Вони навряд чи самі зроблять вам назустріч перший крок, вважаючи, що краще таємно мріяти про любов і довіритися долі. Якщо ж їх кохання виявиться взаємним, вони будуть на вершині блаженства, освітлюючи своїм безтурботним щастям усе навколо, проте, будь-які організаційні питання та вольові рішення захочуть повністю перекласти на плечі свого партнера.
В шлюбі Риби не збираються претендувати на роль глави сім’ї. Вони ніжні, люблячі дружини (чоловіки) і дуже дбайливі батьки.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо