Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ ПРОДАВЦЯ

Сьогодні продавець - одна з найпопулярніших професій на ринку праці. Якщо ви вибрали своєю сферою діяльності торгівлю й бажаєте влаштуватися на роботу продавцем, дотримуйтесь нескладних порад, щоб уникнути тривалих пошуків.

1. Переглядайте оголошення про найм співробітників в друкованих виданнях та на сайтах, присвячених пошуку роботи. Зверніть увагу, що на сайтах великих торгових компаній зазвичай є розділ «Вакансії», «Кар’єра» чи щось подібне. Там може міститися корисна для вас інформація.

2. Додайте резюме на основних сайтах, присвячених пошуку роботи, і регулярно його оновлюйте. Але не забудьте видалити особисту інформацію з Інтернету, коли робота буде знайдена, інакше ще довгий час вас можуть «діставати» телефонними дзвінками.

3. Подумайте, в якій сфері продажів ви хотіли б працювати. Якщо ви збираєтесь влаштовуватися продавцем в супермаркет, продуктовий магазин, відділи косметики та парфумерії, вам обов’язково буде потрібна санітарна книжка. Оформіть її заздалегідь. Для цього необхідно пройти медогляд в поліклініці та здати необхідні аналізи.

4. Пошук роботи продавця також можна вести через Центр зайнятості населення. Там вам допоможуть знайти підходящу роботу, запропонують декілька варіантів на вибір, і навіть можуть відправити на курси підвищення кваліфікації.

5. Якщо вас цікавить робота продавцем-консультантом в конкретному магазині, поцікавтеся, чи набирають вони співробітників. Навіть, якщо в даний момент вільних місць немає, залиште своє резюме. В цій професії досить висока плинність кадрів (не всі витримують напружений ритм роботи та досить високі вимоги). Проявіть свою зацікавленість, і, можливо, з вами зв’яжуться, як тільки з’явиться вільна вакансія.

6. Нарешті, просто прогуляйтеся по магазинах і торгових центрах недалеко від будинку, або там, де ви хотіли б працювати. Дуже часто оголошення «Потрібний продавець» розміщуються прямо на вході в торгову точку.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо