Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ, ЯКЩО Є ВАНТАЖІВКА

Наявність власної вантажівки відкриває досить непогані можливості як для пошуку роботи, так і для організації власного невеликого бізнесу. Грамотне використання автомобіля дозволить отримувати стабільний дохід і розвивати клієнтську базу.

Вам знадобиться:
- Інтернет;
- фотографії;
- преса.

1. Дізнайтеся, де знаходять потенційних роботодавців власники таких же вантажівок. Як правило, така інформація доступна лише через знайомих. У багатьох містах є певні місця-стоянки, де базуються водії вантажівок у пошуках тимчасового заробітку. Зрозуміло, такий дохід навряд чи буде стабільним, проте він дасть вам шанс обзавестися постійними клієнтами.

2. Визначте систему тарифів за ваші послуги. Для цього проаналізуйте ринок, порахуйте свої можливі витрати та передбачте знижки. Активно спирайтеся на попит робіт, де потрібен вантажний транспорт, а також на досвід інших власників таких машин.

3. Спробуйте влаштуватися експедитором у велику компанію. Багатьом підприємствам не вигідно купувати власний вантажний транспорт, тому його наявність у вас стане явною перевагою при пошуку роботи. Передбачте можливі витрати, пов’язані з амортизацією та поточним використанням вантажівки: подібні нюанси необхідно обов’язково обговорювати з роботодавцем.

4. Розмістіть інформацію про себе в Інтернеті. Використовуйте безкоштовні сайти оголошень, тематичні форуми, портали про будівництво, дорожні роботи, вантажоперевезення. Зареєструйтеся на кількох форумах, де обговорюються будь-які роботи, пов’язані з використанням вантажного транспорту. Там ви не лише зможете знайти можливості для заробітку, а й знайти хороших знайомих.

5. Зробіть якісне фото своєї вантажівки. Навіть старий автомобіль повинен справляти враження нового та чистого, оскільки деяких клієнтів може залучити саме цей фактор. Розміщуйте фотографію поруч зі своїм оголошенням в Інтернеті та пресі.

6. Надрукуйте візитки з вказівкою своїх координат, марки вантажівки та послуг, що надаються. Поширюйте їх в своєму районі та серед знайомих.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо