Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ З ВІДРЯДЖЕННЯМИ

Шукаєте нову роботу, але точно знаєте, що не зможете цілими днями сидіти в офісі? В такому разі вам підійде робота з регулярними поїздками з ділових питань. Як знайти роботу з відрядженнями?

Робота, пов’язана з відрядженнями, - мрія великої кількості молодих людей. Адже це дозволяє не лише розширити своє коло спілкування, але й побачити безліч нових місць. В той же час величезна кількість людей задається питанням, як знайти роботу з відрядженнями, щоб вона задовольняла всі основні вимоги.

Насправді в цьому немає нічого непосильного, просто потрібно гарненько вивчити ринок праці, беручи до уваги свою спеціалізацію. Якщо ви досвідчений фахівець в тій або іншій сфері, сядьте й подумайте, в яких випадках ваша робота може вимагати регулярних поїздок. Серед головних факторів можуть бути:
- компанія з декількома офісами в різних містах або країнах, де потрібний постійний обмін інформацією;
- компанія, яка спеціалізується виключно на наданні послуг в різних містах (наприклад, робота з регіональними клієнтами);
- наявність “мобільного” проекту в тій або іншій компанії (наприклад, підготовка серії заходів для клієнта по всій Україні чи ближньому зарубіжжю).

Окрім цього, щоб знайти роботу з відрядженнями, ви можете змінити свою професію, спробувавши себе в нових сферах діяльності, таких як:
- туристичний бізнес (туристичні агенти завжди повинні знати, що вони продають клієнтам, тому обов’язково відвідують усі туристичні місця з каталогу).
- тренінги та консультування (наприклад, читаючи семінари і тренінги в різних містах).
- журналістика (кореспонденти - це люди, які ніколи не сидять на місці).

Для того, щоб отримати бажане місце, одного бажання недостатньо. Зверніть увагу на основні вимоги, які дуже потрібні для такої роботи :
- знання іноземної мови (якщо робота пов’язана з поїздками за кордон або спілкування з іноземними колегами);
- високі комунікативні навички (регулярні відрядження мають на увазі постійне спілкування з новими людьми, а також налагодження ефективних ділових стосунків);
- “вільні вихідні” (досить часто відрядження по роботі можуть перекриватися з вихідними днями або святами).

Щоб знайти роботу з відрядженнями, проаналізуйте свої можливості, виділите ключові компанії, в яких є така можливість, а так само розглянете варіант отримання нової професії, яка безпосередньо пов’язана з поїздками по роботі. Удачі!

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо