Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯКИМ ВАС БАЧАТЬ ОТОЧУЮЧІ?

В наші дні слово «імідж» стало дуже популярним. Невпинно працюють над створенням потрібного образу політики. Артисти ретельно вибирають свій гардероб і дуже стурбовані тим, як піднести себе глядачам, тобто роблять все, щоб змінити або, навпаки, зберегти свій імідж. Більшість службовців намагаються справити позитивне враження на начальство. Як правило, люди вважають, що знають самих себе. Але іноді ми помиляємося та невірно оцінюємо, як виглядаємо в очах оточуючих. Наступний тест допоможе вам глянути на себе з боку.

Виберіть свій варіант відповіді:

1. Коли ви смієтеся, ваш сміх зазвичай:


а) буває здоровим і йде від душі;
б) більше схожий на хіхікання;
в) буває здавленим, майже непомітним;
г) цинічний, або злегка саркастичний;
д) гортанний, трохи двозначний.

2. Ввечері, лягаючи спати, ви лежите:
а) на спині;
б) на животі;
в) поклавши руку під голову;
г) згорнувшись калачиком;
д) майже повністю вкрившись ковдрою.

3. Сідаючи, щоб відпочити, почитати книгу чи подивитися телевізор, яку позу ви звичайно займаєте?
а) сидите майже прямо, ноги та ступні стоять паралельно одна одній;
б) підкладаєте одну ногу під себе;
в) коліна разом, але ступні на кілька сантиметрів нарізно;
г) кладете ноги одна на другу чи схрещуєте їх;
д) ви витягаєте ноги і кладете на стільчик чи диван.

4. Коли ви сидите і розмовляєте з друзями, то:
а) звикли торкатися чи злегка підштовхувати людину, з якою ви розмовляєте;
б) сидите досить прямо, зчепивши руки;
в) смикаєте себе за вухо, торкаєтеся до волосся, погладжуєте підборіддя або ще яким-небудь чином торкаєтеся свого обличчя;
г) крутите в руці олівець, ручку, ключі чи якийсь інший предмет;
д) впорядковуєте свій одяг (наприклад, обсмикуєте спідницю, поправляєте краватку, знімаєте з піджака невидимі порошинки, заправляєте сорочку, блузку, вирівнюєте стрілки на штанях).

5. Ви зазвичай ходите:
а) з високо піднятою головою, роблячи широкі кроки;
б) робите досить короткі, впевнені кроки;
В) погойдуючи стегнами;
г) дивлячись собі під ноги;
д) розмахуючи руками.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУ

Подивіться на те, як ви відповіли на запропоновані п’ять питань. Швидше за все, ви підкреслили ту саму букву (а, б, в, г або д) кілька разів. Якщо ви підкреслили ту саму букву всі п’ять разів, то у вас дуже чітко виражений тип особистості. Якщо та сама буква підкреслена три рази, вас як і раніше з великою впевненістю можна зарахувати до однієї із груп. Якщо розкид великий, ви знайдете свою характеристику в самому кінці.

Більшість відповідей «а»: ви - впевнена в собі, пряма, честолюбна людина. Ви завжди і в усьому хочете бути першим. У вас переважає прагнення все тримати під своїм контролем. У вас надмірне почуття власності, зайвої відвертості й, можливо, навіть запальності. Всім цим, а також любов’ю диктувати свої умови ви відштовхуєте від себе деяких людей. Але ті, хто вас знають, поважають вас за здібності й енергійність.

Більшість відповідей «б»: вибір чотирьох або п’яти відповідей, позначених буквою «б», вказує на розсудливу, розважливу, методичну й практичну людину, яка не витає в хмарах. Можливо, вам не по душі зміни чи надто екстравагантні експерименти.

Більшість відповідей «в»: швидше за все, ви — розсудлива, артистична, співчутлива людина. Вам подобаються люди, і ви хочете подобатися їм. Ви іноді гніваєтеся, буваєте нетерплячим і піддаєтеся змінам настрою. Люди цього типу звичайно імпульсивні, але вміють бути щедрими. Вони - чудові друзі, але їхньою дружбою легко зловживають під маскою поваги та любові.

Більшість відповідей «г»: боязкість — головна риса вашого характеру. Вам не вистачає почуття безпеки. Хоча ви й хочете сподобатися людям, їх відлякує ваша напруженість. Швидше за все, ви безпричинно хвилюєтеся і сердитеся через дрібниці. Але через вашу боязкість ви більше слухаєте, ніж говорите. Отже, у вас є великий запас накопиченої інформації та почуттів, що послужать вам добру службу, якщо ви їх будете правильно використовувати.

Більшість відповідей «д»: характеристика вашого типу особистості буде дуже схожа на характеристику, дану групі «а», за винятком того, що ви, можливо, трохи спокійніші, не такі марнославні й егоїстичні. Якщо представники «а» - групи живуть за принципом «Прийшов, побачив, переміг», то ви спокійніші й впевненіші в своїх помислах. Загалом, ви чекаєте від людей того, що вони самі прийдуть до вас, а не ви до них. Люди захоплюються вашою впевненістю у власних силах, але іноді це трохи відлякує.

Якщо у ваших відповідях не переважає жодна з букв. Подібний варіант відповідей не представляє із себе нічого незвичайного. Можливо, обережність у вас поєднується з творчим сприйняттям світу та нерішучістю в новій обстановці. Ви звичайно подобаєтеся людям, тому що вони ніколи не знають напевно, як ви поведетеся в тій або іншій ситуації. Отже, ви можете стати чиїмось головним болем, але з вами ніколи не буде нудно!

yakym_vas_bachat_otochuyuchi

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо