Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЗАКОНИ УСПІХУ ВІД МІЛЬЙОНЕРА РЕНДІ ГЕЙДЖА

Що робити, коли мрія помирає? Сидіти й плакати? Просто відмовитися від неї та дозволити їй померти? Чи все ж зробити ще одну спробу? Сьогодні ми розповімо вам про класичний приклад американської історії успіху однієї людини. Людини, яка пройшла шлях від простого мийника посуду до мультимільйонера. Людини, чий бестселер “Як побудувати багаторівневу грошову машину” визнаний основоположним підручником по досягненню успіху в мережевому маркетингу. Сьогодні ця людина відома як “Месія Мільйонер” і є потужним мотиваційним оратором для всіх мережевиків. Разом з навичками публічних виступів, він пише книги, електронні підручники і звіти з мережевого маркетингу, а його тренінги відомі більш, ніж в 25 країнах світу.

Ренді Гейдж народився 6 квітня 1959 року в місті Медісон, штат Вісконсін в звичайній американській сім’ї. Він ніколи не бачив свого батька Роберта Гейджа. Ренді, старшого брата Джея та молодшу сестру Лізу ростила й виховувала їх мати Кей Гейдж.

Хлопець став тінейджером-алкоголіком і наркоманом. З раннього віку мав проблеми із законом. Його вигнали зі школи Медісон Уест. А у віці 15 років - Ренді потрапив у в’язницю за озброєне пограбування.

В цей момент з Ренді сталася зустріч, яка назавжди змінила його життя. У в’язниці хлопця відвідав батько однокласника. Його звали Бакстер Річардсон. Бакстер сказав Ренді, що він уважно вивчав його справу та прийшов до думки, що хлопець має величезний потенціал здійснювати великі речі. Ці слова змінили світогляд Гейджа і те, як він бачив самого себе.

Ренді отримав умовне звільнення та сповнився рішучості змінити своє життя. У віці 16 років, він сам переїхав у Флоріду для того, щоб здійснити свою мрію - пожити в тропіках. Він почав працювати мийником посуду, потім став менеджером ресторанів і врешті-решт став власником декількох ресторанів.

Не дивлячись на те, що в Ренді були хороші спрямування та незважаючи на його старанну працю, - він все ще не міг добитися справжнього успіху.

Практично до 30 років Ренді Гейдж продовжував шукати своє місце в житті, змінюючи при цьому роботодавців і, навіть, пробуючи починати декілька власних видів бізнесу. Останнім і ключовим в його житті був ресторанний бізнес, але ховаючись від податкової інспекції та не платячи більшість податків, ресторанний бізнес Ренді Гейджа незабаром дійшов до банкрутства. Врешті-решт, продавши свій ресторан і віддавши всі гроші податківцям, у Ренді залишилися борги більше, ніж на 50000 доларів. Саме з такими боргами і почав він свій шлях до мільйонів.

Не дивлячись на те, що його становище здавалося безвихідним, Ренді Гейдж не здавався. Щоб знайти гроші на їжу та на оплату житла йому спочатку довелося працювати мийником посуду в місцевому млинцевому ресторані, а потім рознощиком піци. У цей момент його життя - на самому дні - він став вивчати принципи процвітання. І ось одного прекрасного дня Ренді Гейдж познайомився з незвичайним бізнесом, який змінив усе його життя. Це був МЛМ - бізнес, який доступний абсолютно кожній людині та для розвитку якого не було потрібно великої кількість грошей.

Ренді Гейдж виявив, що в індустрії мережевого маркетингу можна заробити пристойні гроші та дуже швидко, використовуючи переваги та ідею цього бізнесу він почав їх заробляти.

Світова популярність прийшла до Ренді Гейджа тоді, коли він почав створювати свої власні мотиваційні продукти. Він створив кращу серію тренінгових аудіоальбомів під назвою “Як заробити не менше 100000 доларів в мережевому маркетингу”, а також випустив декілька мотиваційних програм. Врешті-решт, він став консультантом і тренером в декількох МЛМ компаніях.

Що ж зробило Ренді Гейджа таким унікальним? По-перше, він дає під час своїх виступів реальні приклади з життя людей, які стали успішними в індустрії мережевого маркетингу. По-друге, він дає практичні поради та прийоми безпосередньо для продавців. Ці поради дуже прості, але дуже надихають. І, по-третє, він вважається одним з кращих ораторів в мережевому маркетингу.

Ренді Гейдж має дуже хорошу репутацію, незважаючи на те, що в уявленні багатьох людей МЛМ є дуже сумнівною індустрією. Ось вже більше 20 років він допомагає позбавлятися людям від власних помилок і здійснювати дивні прориви до досягнення цілей. Він кидає виклик традиційній мудрості, прийнятим нормам в МЛМ індустрії та вчить людей, як знайти способи проявити творчість і новаторство для того, щоб розвивати та підтримувати свій бізнес. Його успіх - реальне натхнення для усіх, хто бажає заробляти гроші за допомогою мережевого маркетингу.

Сьогодні Ренді всесвітньо відомий, видатний експерт по досягненню успіху. Він став мультимільйонером, і живе життям своєї мрії. І що важливо, він присвятив себе навчанню інших, - як зруйнувати самообмежуючі переконання і трансформувати своє життя в успіх у бізнесі і в особистому плані. Ренді Гейдж подорожує по світу, проводячи семінари для підвищення свідомості достатку.

Його називають Месією Мільйонером, оскільки він вірить в те, що ви народжені, щоб бути багатими, і в те, що бути бідним - це гріх. Через його книги, семінари та інші навчальні ресурси, він розкриває те, як використовувати силу думки і намірів, щоб досягти успіху в усіх сферах життя. Книги Ренді видані загальним тиражем більше 10 мільйонів примірників і перекладені на 20 іноземних мов.

Коли він не проводить семінари, ви можете знайти його на бейсбольному майданчику або побачите, як він їде на своєму велосипеді чи в спортивному автомобілі чи просто переглядає комікси, або читає книжки. Його знають як прихильника софтболу, який грає в чотирьох чи п’яти командах одночасно, і бере участь в змаганнях по всьому світу.

Ренді Гейдж вже заробив досить грошей, і продовжує працювати лише для того, щоб кинути виклик і підтримати інших на шляху до процвітання.

Отже, 7 законів успіху Ренді Гейджа.

1. Закон порожнечі

Якщо Ви хочете новий автомобіль, спочатку продайте старий. Новий одяг буде у вас лише тоді, коли ви позбудетеся від старого. Безжально розлучайтеся зі своїми стереотипами. Порожнеча обов’язково заповниться чимось новим.

2. Закон циркуляції

Все тече, все змінюється. Якщо хочете реалізувати свою мрію, будьте готові пожертвувати чимось заради цього. Вчіться відпускати те, чим ви володієте, щоб отримати те, що ви хочете.

3. Закон уяви

Перш за все, ви повинні побачити своє світле успішне майбутнє в своїй уяві. Уявіть своє ідеальне майбутнє, ідеальний день, опишіть його в усіх подробицях і кожен день перечитуйте.

4. Закон творчості

Ви можете досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви. Розвивайте їх, будьте творчою людиною, і ви зможете знайти щастя.

5. Закон отримання

Щоб отримати від життя все, що хочете, потрібно не боятися ділитися з оточуючими тим, що у вас є зараз. Все, що ви віддаєте, повернеться вам у десятикратному розмірі.

6. Закон десятини

Це закон Всесвіту. Важливо віддавати 10% від того, що ви отримали. І ваша десятина завжди до вас повернеться. Не обов’язково в грошовому еквіваленті, це може бути примирення з кимось, щасливий збіг обставин, здоров’я і т.д. Все це обов’язково вам повернеться. Потрібно в це вірити.

7. Закон прощення

Не навчившись прощати та відпускати свої образи, ви не зможете стати багатим і успішним. Навчіться прощати, позбудьтеся від ненависті, і у вашій душі стане більше місця для щастя та любові.

Почніть впроваджувати ці прості правила в своє життя, і ви помітите, що ваше життя стає щасливішим і успішнішим.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо