Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЖАРТИ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ

ОВЕН

Йому подобаються жарти прості, зрозумілі та короткі, які чимось схожі на фільми з участю Чарлі Чапліна. Щоб із самого початку було ясно, коли потрібно сміятися. Анекдот про кнопку на стільці чи бійку на весіллі їм буде до вподоби. Головне - коротший виклад, інакше нетерплячий Овен так і не дослухає вашу розповідь до кінця.

ТІЛЕЦЬ

Коли збираєтеся пожартувати - заздалегідь його попередьте, тому що в деяких випадках Тілець може не зрозуміти, що його намагаються розвеселити. Йому подобаються жарти на економічні теми або про шахраїв. Прекрасно підходять анекдоти в стилі: “Приходить син нового українця до тата-мільйонера і повідомляє, що наречена відмовляється вийти за нього заміж, доки в нього не буде триповерхового будинку. «Та знеси ти цей четвертий поверх і одружуйся!» - вигукує батько”.

БЛИЗНЮКИ

Придумавши жарт для Близнюків, три рази подумайте - а чи варто починати жартувати. Бо у відповідь Близнюки теж пожартують – і ви тоді можете пожалкувати про свої слова. Сміятися вони будуть лише над дійсно смішними жартами, а робити вигляд з ввічливості, що їм сподобалося - не їх стиль. Якщо анекдот безглуздий, інші сміятимуться, а він ні. Всі подумають - анекдот про нього, почнуть сміятися ще голосніше, а він навіть не посміхнеться. Він сміятиметься останнім, коли всі підуть. Вражаючись їх тупості та власному інтелекту.

РАК

Жарти мають бути романтичними. На сімейні теми, про чоловіка, дружину чи коханку - теж підійде. Але особливо їм подобаються анекдоти про тещу (шкода, що про свекруху ніхто не жартує). Ось, наприклад: "Мамо, а Ви до нас надовго? - Доки не набридну. - Так Ви що, навіть чаю не поп’єте?"

ЛЕВ

Він любить анекдоти на різну тематику, а особливо йому до вподоби вульгарні жарти. Сміється над анекдотами про коханок, про Петьку та Чапаєва, поручика Ржевського, про Наполеона та Жозефіну, про Вовочку. Гумор їм подобається простий і зрозумілий, без прихованого змісту.

ДІВА

Вони жартувати люблять. Особливо, по-науковому. Діви із серйозним виглядом можуть пояснювати, що рот - це місце посмішки, а здоровий сміх додає здоров’я. Жарти люблять на виробничу тематику, наприклад, як лікар забув скальпель в шлунку пацієнта. Анекдот вибирайте довгий, з великою кількістю подробиць. Починайте сміятися вже з початку розповіді. Якщо збилися з думки - нічого страшного, почніть розповідати знову. І так, помаленьку, дійдете до закінчення.

ТЕРЕЗИ

Прекрасно розуміються на тонкому англійському гуморі. Люблять жарти елегантні й культурні, без вульгарностей. Володіють усім спектром сміху - від сором’язливого хихикання до розкотистого “ха-ха-ха”, знають, в яких ситуаціях який стиль сміху застосувати. Їм прекрасно підійдуть анекдоти про Шерлока Холмса та доктора Ватсона чи англійську королеву.

СКОРПІОН

vЛюбить «чорний» гумор, від якого віє оптимізмом: “Немає такої поганої ситуації, яка не могла б стати ще гіршою”. А як щиро радіє Скорпіон, коли зляканий герой анекдоту рятується від привида або йому на голову падає цеглина! Чи коли зла теща труїть зятя ціаністим калієм. Добре, коли люди можуть радіти життю в будь-якій ситуації.

СТРІЛЕЦЬ

Завоювати увагу Стрільця можна таким анекдотом: “Приходить студентка здавати екзамен...” А далі можете розказувати жарти про політику чи міжнародних терористів. Але не чекайте, що Стрілець відразу засміється. Дійшло “як до жирафа” - це про нього. Спочатку він добре зважить всі “за і проти”, смішно чи не смішно. Зробить висновки. А вже, якщо вирішив, що це смішно, реготати буде довго.

КОЗЕРІГ

Любить гумор про сенс життя: “Життя небезпечна штука - від нього помирають”. Основне, що відрізняє Козерога від представників інших знаків Зодіаку - він абсолютно не переносить жартів на свій рахунок. Козеріг із задоволенням посміється над іншими, але не над собою. Особливо йому подобаються анекдоти про не надто розумних людей, тому що себе він вважає найрозумнішим.

ВОДОЛІЙ

Можете сміливо розповісти йому анекдот про Гарі Поттера чи інопланетян. Також йому подобається гумор в стилі «фентезі», де добро перемагає зло, де дружба допомагає подолати всі перешкоди. Наприклад, анекдоти про чотирьох мушкетерів або про крокодила Гену та Чебурашку.

РИБИ

Вони обожнюють жарти про героїчних осіб, наприклад, про Штірліца, Чапаєва та Петьку. Гумор у них неоднозначний, з подвійним змістом і незрозумілий. Їм подобаються анекдоти із загадкою без розгадки. Типу: “летять 2 крокодили: один жовтий, а інший на захід”. Такі історії викликають багато питань: чому летять, чому саме два? Цей жарт не відразу до них доходить. Але, коли вже дійде, то сміються над ним від душі. А іншим разом в компанії можуть попросити розповісти цей самий анекдот знову й знову.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо