7-МИ ЛІТНІ ЦИКЛИ РОЗВИТКУ ЖИТТЯ

Кожен з нас прийшов у цей світ і проживає своє життя, яке відрізняється від життя інших. Але є щось спільне між усім людством. А саме - все життя розвивається семирічними циклами.

І кожен цикл завершується кризою, що веде до наступного етапу. Що ж відбувається в 7-ми циклах розвитку життя? Взявши до уваги цю інформацію, ви будете легше переживати власні кризи.

Відтік мізків та рук. Як зупинити еміграцію

Міграція може мати для держави як негативні, так і позитивні наслідки
Суспільне занепокоєння щодо проблем міграції та перспектив повернення українських трудових мігрантів останнім часом підживлюється як офіційними повідомленнями (наприклад, з боку НБУ, МЗС), так і відповідними даними міжнародних експертів. Тим не менш, цю проблему не так часто обговорюють в контексті державної політики. Чому так відбувається?

Українці, що працюють за кордоном, переслали на батьківщину $ 941 млн

У III кварталі 2012 року українці, які працюють за кордоном, переслали в Україну $ 941 млн, повідомляє телеканал 24 із посиланням на дані НБУ.

За даними регулятора, лише у III кварталі працівники переслали через міжнародні системи переказів 941 млн доларів, що на 9% більше, ніж за аналогічний період 2011 року, проте значно менше, ніж за II квартал 2012 року, коли в Україну перевели майже 1,5 млрд доларів.
Як повідомлялося, обсяг грошових переказів з-за кордону у 2011 році склав 7,019 млрд доларів, що становило 4,2% ВВП за вказаний період.


https://ua.korrespondent.net/business/economics/1469304-ukrayinci-shcho-pracyuyut-za-kordonom-pereslali-na-batkivshchinu-941-mln

У Швейцарії зростає кількість прикордонних мігрантів

Швейцарський ринок праці як і раніше користується високою популярністю серед іноземців. За третій квартал 2017 кількість іноземних фахівців, які проживають в сусідніх зі Швейцарією регіонах, але працюють в Конфедерації, зросла на кілька відсотків. Особливою популярністю користуються швейцарські кантони Тічино і Цюріх.

Підприємства Європи переходять на автоматизацію із-за дефіциту "живих" працівників

После экономического кризиса 2008 года предприятия Восточной Европы столкнулись с нехваткой рабочей силы и все чаще прибегают к использованию роботов. За прошлый год число робототехники на производствах выросло на треть, но этого все еще недостаточно.

26% українських IT фахівців, які залишили батьківщину, працюють в Польщі

Відповідно до недавнього дослідження DOU.ua, в даний час 4% українських IT фахівців працює за кордоном. При цьому, протягом останніх п'яти років спостерігається стійка тенденція збільшення кількості виїжджаючих з України.

Чехія вислала понад 1000 українців з польськими дозволами на роботу

Чехія у 2017 році депортувала понад 1000 громадян України, які незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу. Про це в інтерв'ю Європейської правді розповів посол України в Чехії Євген Перебийніс.


сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56