У Швейцарії зростає кількість прикордонних мігрантів

Швейцарський ринок праці як і раніше користується високою популярністю серед іноземців. За третій квартал 2017 кількість іноземних фахівців, які проживають в сусідніх зі Швейцарією регіонах, але працюють в Конфедерації, зросла на кілька відсотків. Особливою популярністю користуються швейцарські кантони Тічино і Цюріх.

Високий приріст в річному розрізі

У Конфедерації - далеко не рідкість зустріти іноземних фахівців, які проживають в сусідніх регіонах Франції, Німеччини та Італії, але кожен (або майже кожен) день приїжджають на роботу до Швейцарії. В кінці трудового дня вони, як правило, відправляються назад додому, щоб вже завтра ... знову приїхати на своє робоче місце в Альпійську республіку.

Згідно з останніми оприлюдненими даними Федерального бюро статистики, кількість таких іноземців продовжує зростати. За третій квартал 2017 року кількість Grenzgänger / frontalieri в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше виросла на 8'600 осіб. Показник зростання склав 2,8 відсотка. До слова, цей результат можна вважати ще цілком оптимістичним! Порівняйте самі: за другий квартал 2017 роки кількість іноземців зросла на 3,5 відсотка по відношенню до аналогічного періоду роком раніше.

Швейцарська карта прикордонних мігрантів

Як стверджує Федеральне бюро статистики, найбільшою популярністю серед мігрантів користується італомовний регіон Тічино. За третій квартал 2017 року на півдні Швейцарії кордон (наприклад, через місто Кьяссо) перетинало 65'200 трудових мігрантів, що на 4,9 відсотка (3'000 осіб) більше в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.
Відзначимо, що популярність Тічино по більшій мірі обумовлена великим попитом серед громадян сусідньої Італії, звідки все більше молодих фахівців емігрує за кордон в пошуках роботи.
Також популярними регіонами серед трудових мігрантів вважаються фінансовий центр країни - Цюріх - і східна Швейцарія: за третій квартал 2017 року показник зростання становив 3,7 відсотка.
117'000 іноземців із сусідніх регіонів працює в регіоні Женевського озера, що свідчить про зростання в 2,9 відсотка. Найменше страждають від іноземної конкуренції жителі північно-західній Швейцарії та регіону Espace Mittelland (кантони Берн, Золотурн, Фрібург, Невшатель і Юра). З липня по вересень 2017 року лише 71'600 іноземних фахівців приїжджали сюди щодня на роботу, що говорить про незначне прирості всього в 1 відсоток.

https://eurabota.com/news-17-11-2017-v-shvejcarii-rastjot-kolichestvo-prigranichnyh-migrantov/


сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56