Робота понаднормово: як часто українці затримуються на роботі (опитування)

Згідно з опитуванням Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, 40% респондентів відповіли, що їм доводиться затримуватися кілька разів на тиждень, пише "Сегодня".

У той же час 27% працюють понаднормово кілька разів на місяць. Щодня затримуються 14% опитаних. Декілька разів на рік доводиться залишатися на роботі після закінчення робочого дня 6% працівників. І лише 13% респондентів ніколи не затримуються на роботі.

Найбільш очевидна з об'єктивних причин затримок на роботі - виробнича необхідність. Це може бути важливий проект, роботу над яким необхідно закінчити до певного терміну, або критична ситуація, загрозлива звільненням співробітнику або ставить під сумнів існування самої компанії або якогось відділу.

При цьому часто співробітник отримує бонус або відсоток тільки після виконання певного обсягу робіт.

Ще однією об'єктивною причиною можна вважати економічну кризу, коли багато хто боїться втратити роботу. Затримуючись, співробітник як би "додає собі ціну", показуючи відданість компанії.

Варто відзначити і відсутність особистого простору в офісах типу open space. Там пізній вечір або ранній ранок - це час, коли можна працювати, не відволікаючись на дзвінки, розмови і тріск клавіатур колег. До того ж деяких працівників може відволікати сама наявність колег на відстані витягнутої руки, а частина робочого часу може йти на каву і перекушування, тому надолужувати доводиться в неробочий час. Хоча багато що залежить від уміння концентруватися на завданнях, розподіляти час, вибудовувати робочу комунікацію.

https://news.finance.ua/ru/news/-/420328/rabota-sverhurochno-kak-chasto-ukraintsy-zaderzhivayutsya-na-rabote-opros


сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56