7-МИ ЛІТНІ ЦИКЛИ РОЗВИТКУ ЖИТТЯ

Кожен з нас прийшов у цей світ і проживає своє життя, яке відрізняється від життя інших. Але є щось спільне між усім людством. А саме - все життя розвивається семирічними циклами.

І кожен цикл завершується кризою, що веде до наступного етапу. Що ж відбувається в 7-ми циклах розвитку життя? Взявши до уваги цю інформацію, ви будете легше переживати власні кризи.

Від 0 до 7 років

Сильний зв'язок з матір'ю.
Горизонтальне пізнання світу. Створення почуттів. Запах матері, молоко матері, голос матері, тепло матері, поцілунки матері є першими відчуттями.
Період, як правило, закінчується вилупленням з захисного кокона материнської любові і відкриттям більш-менш холодного світу.

Від 7 до 14 років

Сильний зв'язок з батьком.
Вертикальне пізнання світу. Створення особистості. Батько стає новим винятковим партнером, союзником у відкритті світу поза сімейним коконом.
Батько розширює захисний сімейний кокон. Батько стає орієнтиром. Мати була любима, батько повинен бути обожнюваним.

Від 14 до 21 року

Бунт проти суспільства.
Розвиток інтелекту. Це криза підліткового віку. З'являється бажання змінити світ і зруйнувати існуючі структури.
Молодь нападає на сімейний кокон, потім на суспільство загалом. Підлітка спокушає все, що «повстає», - гучна музика, романтичні відносини, прагнення до незалежності, втеча, зв'язок з маргінальними групами молоді, анархістські цінності, систематичне заперечення старих цінностей.
Період завершується виходом з сімейного кокона.

Від 21 до 28 років

Вступ в суспільство.
Стабілізація після бунту. Зазнавши невдачі з руйнуванням світу, молоді люди в нього інтегруються, бажаючи спершу бути кращими, ніж попереднє покоління. Пошуки більш цікавої роботи, ніж у батьків. Пошуки цікавішого місця життя, ніж у батьків. Спроба створити щасливішу пару, ніж у батьків. Вибір партнера і створення сім'ї. Створення власного кокона. Період зазвичай закінчується шлюбом.

З цього моменту людина виконала свою місію і створила для себе перший захисний кокон.

КІНЕЦЬ ПЕРШОГО квадранта 4х7 РОКІВ.

Після першого квадранта, що завершується створенням власного кокона, людина вступає в другу серію семирічних циклів.

28-35 років

Створення сімейного вогнища.
Після одруження, квартири, машини з'являються діти. Цінності акумулюються всередині кокона. Але якщо чотири перших цикли не були пройдені успішно, вогнище руйнується.
Якщо відносини з матір'ю були прожиті належним чином, вона буде докучати своїй невістці. Якщо з батьком теж, він почне втручатися в справи молодої пари. Якщо бунт проти громади не було пережито, є ризик конфліктів на роботі.
35 років - той вік, в якому погано сформований кокон часто вибухає. Тоді відбуваються розлучення, звільнення, депресія, психосоматичні хвороби. Тоді перший кокон повинен бути відкинутий і ...

35-42 роки

Все починається з нуля.
Після кризи людина, збагачений попереднім досвідом і помилками, реконструює другий кокон. Потрібно переглянути ставлення до матері, сім'ї, батька, зрілості.
Це період, коли у розлучених чоловіків з'являються коханки, а у розлучених жінок - коханці. Вони намагаються сприйняти те, що очікують, вже не від шлюбу, а від протилежної статі.
Відносини з суспільством також повинні бути переглянуті. Відтепер роботу вибирають не з точки зору її безпеки, а по тому, наскільки вона цікава, або по тому вільному часу, який вона залишає.
Після руйнування першого кокона людина завжди відчуває бажання якомога швидше створити другий. Новий шлюб, нова робота, нові стосунки.
Якщо позбавлення від паразитуючих елементів пройшло благополучно, людина повинна бути здатною відновити не схожий, а поліпшений кокон. Якщо людина не зрозуміла минулих помилок, вона відновить точно таку ж оболонку і прийде до точно такої ж поразки. Це те, що називається «бігати по колу». З цього часу всі цикли стануть лише повторенням одних і тих же помилок.

42-49 років

Завоювання суспільства.
Як тільки другий, покращений, кокон відновлений, людина може пізнати повноту життя в шлюбі, сім'ї, роботі, своєму розвитку. Ця перемога призводить до двох нових типів поведінки.
Якщо людині важливі ознаки матеріального благополуччя: більше грошей, більше комфорту, більше дітей, більше коханок або коханців, більше влади, вона невпинно збільшує і збагачує свій новий покращений кокон.
Якщо людина відправляється на завоювання нових територій, а саме духовних, то починається справжнє творення її особистості. По всій логіці, цей період повинен закінчитися кризою самосвідомості, екзистенційним питанням: "Чому я тут, навіщо я живу, що я повинен зробити, щоб життя набуло сенсу, крім матеріальних благ?"

49-56 років

Духовна революція.
Якщо людині вдалося створити або відтворити свій кокон і реалізуватися в сім'ї і роботі, вона, природно, відчуває бажання знайти мудрість. Відтепер починається остання пригода, духовна революція.
Пошуки духовності, якщо вони ведуться чесно, не впадаючи в обійми готових ідей, ніколи не будуть закінчені. Вони займуть все життя.

КІНЕЦЬ ДРУГОГО квадранту 4х7 РОКІВ.

N.B. 1: Далі розвиток триває по спіралі. Кожні сім років людина піднімається на один виток і знову проходить через ті ж питання: відносини з матір'ю і батьком, ставлення до бунту проти суспільства і до сім'ї.

N.B. 2: Іноді деякі люди навмисне терплять крах в сімейних відносинах або на роботі, щоб бути змушеними почати всі цикли заново. Таким чином вони намагаються уникнути або відсунути той момент, коли їм доведеться перейти до духовної фази, оскільки вони бояться зіткнутися самі з собою віч-на-віч.


сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56