ПРОФЕСІЯ І ХАРАКТЕР: ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

Вибираючи професію, ми хочемо, щоб вона відповідала нашому характерові, дозволяла розкритися здібностям, не була нудною, не суперечила життєвим принципам і т.п. Існує безліч тестів, покликаних визначити, яка спеціальність найбільшою мірою підійде тій або іншій людині. А чи здатна робота накласти відбиток на характер?

ЩЕ РАЗ ПРО РЕЗЮМЕ (ПОГЛЯД РОБОТОДАВЦЯ)

У сьогоднішній публікації пропонуємо нашим читачам поради щодо того, яких помилок варто уникати при складанні резюме. На що в першу чергу звертають увагу роботодавці, переглядаючи резюме, які надійшли? Які резюме відразу відправляються "у кошик" для сміття?

ЯКА ПРОФЕСІЯ ВАМ ПІДІЙДЕ НАЙКРАЩЕ?

Перш ніж розпочати будь-яку справу, потрібно уміло вибрати професії, в яких ваш успіх буде максимальним. У кожній професії є одна або дві якості, що є головними для успіху в цій професії. Наприклад, у професії менеджера головна якість – це товариськість. Тому, якщо ви не товариська людина, то вам не варто починати свою кар’єру в цій сфері.

10 ПРЕДСКАЗАНИЙ ФУТУРОЛОГОВ О МИРЕ ТЕХНОЛОГИЙ

Футурологи — одни из немногих людей, которые могут предвосхитить появление новых технологий в нашей повседневной жизни, и заменить многие продукты, к которым мы привыкли. Не так давно мы объясняли, как именно работают футурологи. Теперь давайте взглянем на десять технологий будущего, которые, по мнению футурологии, появятся наверняка.

сьогодні: 27 | 01 | 2022
розробка ПРОСТО САЙТ
+38 050 378 14 56