Газета
 
ПРО ГАЗЕТУ  Тижневик "НАВЧАННЯ ТА РОБОТА" - єдине на Волині спеціалізоване видання, що висвітлює питання професійної підготовки, освітньо-навчальних послуг та працевлаштування в області.
Газета зорієнтована на широку аудиторію, оскільки розглядає теми, нагальні для кожного, хто прагне досягнути успіху в житті. Але найактуальнішою вона є для молоді, яка шукає власний шлях; для професіоналів, котрі прагнуть повної реалізації своїх здібностей та адекватної оплати праці; для роботодавців, які потребують кваліфікованого персоналу; врешті - для всіх і кожного, хто бажає знайти чи змінити роботу, підвищити особистий рівень знань, умінь та навичок.
Дата заснування - 3 квітня 2003 року.
Тираж - 2000 примірників, що є оптимальним для нашого регіону, враховуючи чітку спеціалізацію видання.
Розповсюдження: роздрібна торгівля, адресна доставка по офісах міста та бутиках ринків власною кур'єрською службою та електронною розсилкою, презентується на виставках, семінарах, зустрічах, інших ділових заходах.
Вартість розміщення реклами є доступною, оптимальною у співвідношенні з її ефективністю; і залежить від обсягів, кількості подач реклами та сторінки її розміщення. Враховуючи вузьку спеціалізацію та наведені вище характеристики, газета "НАВЧАННЯ ТА РОБОТА" є ЕФЕКТИВНИМ РЕКЛАМОНОСІЄМ для видів діяльності, які пов'язані з освітньо-навчальним процесом та працевлаштуванням як в Україні, так і за кордоном.
При газеті працює кадрова служба та інформаційно-консультаційний центр, де можна не лише отримати допомогу в пошуку роботи, а роботодавцям - в підборі потрібних фахівців, але й дізнатись про можливості навчання, підвищення кваліфікації та побудови власної кар'єри.


З повагою,
адміністрація сайту
Волинської інформаційно-рекламної газети
"НАВЧАННЯ ТА РОБОТА"
Тел..:(0332)77-44-22,(0332)200-300, тел./факс:(0332)77-44-22
e-mail: gazetantr@gmail.com

 
     
Інфо